Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa Warszawa

W ogólnym pojęciu fotografia reklamowa to zdjęcia, które służą do osiągania założonych celów biznesowych. Zdjęcia reklamowe to wszystkie fotografie, które z założenia w jakikolwiek sposób służą do promocji marki lub produktu – wykorzystywane są głównie w kampaniach marketingowych.

Zdjęcia reklamowe ukazują produkty lub usługi w ciekawy, estetyczny, a często również nieoczywisty sposób. Mają one za zadanie przede wszystkim podnieść świadomość marki, produktu lub zwiększyć sprzedaż.

Nasza zdjęcia reklamowe przyciąga uwagę klientów i sprawia, że zostaną z Tobą na dłużej! 

hevra explainer video animacje 2d

Zdjęcia reklamowe to obowiązkowy element prezentacji usług lub produktów Twoim klientom.
Odbiorcy kupują „oczami”, dlatego tak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie swojej oferty w postaci zdjęć.

Jakie jest zastosowanie zdjęć reklamowych?

Zdjęcia reklamowe wykorzystuje się w marketingu, kampaniach reklamowych i e-commerce.
Fotografie reklamowe wykonuje się po to, aby nakłonić konsumenta do wykonania konkretnej akcji, na przykład zakupu produktu lub udziału w akcji.
Fotografia reklamowa może być również mniej oczywista – zamiast bezpośredniego przedstawiania produktu lub usługi, może sugerować potrzebę konsumenta, na przykład zmianę stylu życia.

Zdjęcia reklamowe Warszawa

Fotografia reklamowa to ogólne określenie, pod którym kryją się różne rodzaje zdjęć. Zdjęciami reklamowymi mogą być między innymi packshoty, czyli zdjęcia produktów ukazane na jednolitym tle. Takie zdjęcia, które nie niosą ze sobą żadnego ładunku emocjonalnego, doskonale sprawdzają się podczas prezentacji produktów w sklepie internetowym.

W przypadku kampanii reklamowych często wykonuje się jednak zdjęcia, które nie ukazują bezpośrednio przedmiotu, który chcemy zaprezentować. Przykładem może być zdjęcie kobiety o nieskazitelnej cerze, które jest reklamą kremu. W tym przypadku klienta interesuje przecież nie tyle wygląd opakowania kremu, co efekt, jaki ten krem może mu dać.

Zdjęcia reklamowe - jakie są korzyści?
hevra zdjęcia reklamowe

Zobacz, jakie zdjęcia reklamowe wykonaliśmy:

Gotowy do podjęcia współpracy?

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Napisz do nas!