Sesje zdjęciowe Warszawa

Jakich zdjęć potrzebujesz?

Napisz do nas,

oddzwonimy do Ciebie i dokładnie omówimy z Tobą Twoje zapytanie! 🙂

sesje zdjęciowe warszawa

Sesje zdjęciowe

Wraz z przekazem słownym i grafiką lub ilustracją, fotografia jest podstawową składową niemalże każdej statycznej reklamy. Zdjęcia widnieją na banerach internetowych, w gazetach, a także na ogromnych billboardach. Zazwyczaj towarzyszy im krótki komunikat tekstowy, jednak to one grają główne skrzypce – jako pierwsze przyciągają wzrok i są przetwarzane przez nasz mózg w pierwszej kolejności. Można więc śmiało stwierdzić, że zdjęcia dla firmy są kluczowym elementem efektywności kampanii reklamowych.

Obrazy szybko przyciągają uwagę odbiorców, prezentują dany obiekt lub osobę w korzystnym świetle oraz oddziałują na nasze emocje i podświadomość. Dobrze wykonane i zdjęcia produktowe do sklepu internetowego momentalnie pobudzają wyobraźnię i wzbudzają pozytywne skojarzenia.

Dobre zdjęcie potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów. Oddziałuje na emocje i momentalnie wzbudza określone skojarzenia. Dlatego właśnie fotografia jest tak istotnym elementem marketingu, który często determinuje decyzję zakupową odbiorcy.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego

Packshoty to profesjonalne zdjęcia produktów wykonane na jednolitym, zazwyczaj białym lub czarnym tle. Neutralne tło otaczające prezentowany produkt skupia na nim uwagę odbiorcy i pozwala w pełni  wyeksponować jego atrakcyjność.
Fotografia produktowa ma za zadanie przedstawić przedmiot możliwie jak najlepiej, tak, aby klient chciał go kupić.

Ważne jest dobre oświetlenie przedmiotu i odpowiednie przygotowanie produktu do sesji – usunięcie zabrudzeń, zagnieceń, nadanie pożądanego kształtu itp.
Gotowe packshoty poddajemy obróbce graficznej, aby usunąć ewentualne niedoskonałości, poprawić kontrast, kształt, balans bieli.

zdjęcia produktowe warszawa

Zdjęcia biznesowe Warszawa

Zdjęcia biznesowe i wizerunkowe skierowane są przede wszystkim do wszystkich osób, które tworzą własną markę osobistą. Jeżeli chcesz zaprezentować się z jak najlepszej strony, podczas sesji biznesowej wykonamy zdjęcia, które doskonale zaprezentują Cię w mediach społecznościowych, na portalach typu LinkedIn oraz Twojej stronie internetowej.

Jeśli potrzebujesz zdjęć, dzięki którym zyskasz zaufanie klientów i podkreślisz swoje kompetencje, sesja biznesowa to właściwy wybór. Zdjęcia biznesowe wyróżnią Cię na tle innych osób i utwierdzą potencjalnych klientów w przekonaniu, że wybór Ciebie jako specjalisty to najlepszy możliwy wybór!

Spójrz na Michała, czy te oczy mogą kłamać? 🙂

Michał-P
Fotografia reklamowa

Wykonujemy również zdjęcia reklamowe, które z powodzeniem uczestniczą w kampaniach marketingowych naszych klientów. Zdjęcia reklamowe to fotografie produktów ukazanych w ciekawy, estetyczny, a często również nieoczywisty sposób. Mają one za zadanie podnieść świadomość marki, produktu lub zwiększyć sprzedaż.

hevra zdjęcia reklamowe

Fotorelacje z eventów, relacje z imprez

Jeśli organizujesz event, imprezę lub wystawiasz swoje stoisko na targach, koniecznie zadbaj o profesjonalną relację z tego wydarzenia

Relacje z eventów, imprez i targów to materiał, który z powodzeniem umieścisz w mediach społecznościowych, aby zwrócić uwagę jeszcze większej ilości odbiorców. 
Fotorelacje zmniejszają również dystans między Tobą, a Twoimi odbiorcami!

fotorelacje-z-imprez-eventów-zdjęcia
Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona to zupełnie nowe spojrzenie na świat fotografii i ogrom nowych możliwości w tej dziedzinie. 
Niesztampowe kompozycje ukazujące świat z lotu ptaka to coś, obok czego nie można przejść obojętnie.
Fotografie z drona z powodzeniem wykorzystasz w promocji swojej firmy, w teledyskach, a także do inspekcji technicznych i dokumentacji.
Są też wspaniałym dodatkiem do relacji z eventów, imprez czy wydarzeń sportowych.

hevra zdjęcia z drona

Zdjęcia 360

Zdjęcia 360 to inaczej zdjęcia obrotowe packshotów. Jest to świetny, innowacyjny sposób na zaprezentowanie produktów na Twojej stronie www, w sklepie internetowym czy ofercie mailowej. 

Dzięki zdjęciom obrotowym potencjalny klient może obejrzeć przedmiot z każdej strony – przedmiot może obracać się automatycznie lub poprzez ruch myszką.

Wielu klientów chętnie korzysta z opcji oglądania zdjęć 360 podczas zakupów internetowych.

Zdjęcia 360 stopni pozwolą dokładnie obejrzeć przedmiot przed zakupem i ułatwią Twoim klientom szybkie podjęcie decyzji zakupowej!

Gotowy do podjęcia współpracy?

Nasze pozostałe usługi

Produkcja filmów reklamowych to nasza specjalność. Skuteczne filmy i animacje z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii.

Projektujemy logo, tworzymy unikalne katalogi firmowe i opracowujemy system identyfikacji wizualnej firmy.

Organizujemy biznesowe sesje zdjęciowe dla firm i robimy zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych.

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Napisz do nas!