Sesje fotograficzne Warszawa

Jakich zdjęć potrzebujesz?

packshoty zdjęcia produktów

packshoty
i zdjęcia produktów

zdjęcia biznesowe, wizerunkowe

zdjęcia biznesowe
i wizerunkowe

zdjęcia reklamowe

zdjęcia
reklamowe

fotorelacje z eventów relacje z imprez

relacje z imprez,
eventów

zdjęcia z drona

zdjęcia
z drona

zdjęcia sferyczne 360

zdjęcia sferyczne
360°

Profesjonalne zdjęcia produktów, packshoty

Packshoty to profesjonalne zdjęcia produktów wykonane na jednolitym, zazwyczaj białym lub czarnym tle. Neutralne tło otaczające prezentowany produkt skupia na nim uwagę odbiorcy i pozwala w pełni  wyeksponować jego atrakcyjność.
Fotografia produktowa ma za zadanie przedstawić przedmiot możliwie jak najlepiej, tak, aby klient chciał go kupić.

Ważne jest dobre oświetlenie przedmiotu i odpowiednie przygotowanie produktu do sesji – usunięcie zabrudzeń, zagnieceń, nadanie pożądanego kształtu itp.
Gotowe packshoty poddajemy obróbce graficznej, aby usunąć ewentualne niedoskonałości, poprawić kontrast, kształt, balans bieli.

Zdjęcia wizerunkowe, biznesowe

Zdjęcia wizerunkowe skierowane są przede wszystkim do wszystkich osób, które tworzą własną markę osobistą. Jeżeli chcesz zaprezentować się z jak najlepszej strony, podczas sesji wizerunkowej wykonamy zdjęcia, które doskonale zaprezentują Cię w mediach społecznościowych, na portalach typu LinkedIn oraz Twojej stronie internetowej.

Jeśli potrzebujesz zdjęć, dzięki którym zyskasz zaufanie klientów i podkreślisz swoje kompetencje, sesja biznesowa to najlepszy wybór. Zdjęcia biznesowe wyróżnią Cię na tle konkurencji i utwierdzą klientów w przekonaniu, że wybór Ciebie jako specjalisty to najlepszy możliwy wybór!

Zdjęcia reklamowe

Wykonujemy również zdjęcia reklamowe, które z powodzeniem uczestniczą w kampaniach marketingowych naszych klientów. Zdjęcia reklamowe to fotografie produktów ukazanych w ciekawy, estetyczny, a często również nieoczywisty sposób. Mają one za zadanie podnieść świadomość marki, produktu lub zwiększyć sprzedaż.

Nasza fotografia produktowa przyciąga uwagę klientów i sprawia, że zostaną z Tobą na dłużej!

Fotorelacje z eventów, relacje z imprez

Jeśli organizujesz event, imprezę lub wystawiasz swoje stoisko na targach, koniecznie zadbaj o profesjonalną relację z tego wydarzenia

Relacje z eventów, imprez i targów to materiał, który z powodzeniem umieścisz w mediach społecznościowych, aby zwrócić uwagę jeszcze większej ilości odbiorców. 
Fotorelacje zmniejszają również dystans między Tobą, a Twoimi odbiorcami!

Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona to zupełnie nowe spojrzenie na świat fotografii i ogrom nowych możliwości w tej dziedzinie. 
Niesztampowe kompozycje ukazujące świat z lotu ptaka to coś, obok czego nie można przejść obojętnie.
Zdjęcia z drona z powodzeniem wykorzystasz w promocji swojej firmy, w teledyskach, a także do inspekcji technicznych i dokumentacji.
Są też wspaniałym dodatkiem do relacji z eventów, imprez czy wydarzeń sportowych.

Zdjęcia sferyczne 360°

Zdjęcia sferyczne 360° to inaczej zdjęcia obrotowe packshotów. Jest to świetny, innowacyjny sposób na zaprezentowanie produktów na Twojej stronie www, w sklepie internetowym czy ofercie mailowej. 

Dzięki zdjęciom sferycznym możliwe jest ukazanie przedmiotu z każdej strony – przedmiot obraca się automatycznie lub poprzez ruch myszką.
Ponad 90% klientów chętnie korzysta z opcji oglądania zdjęć sferycznych podczas zakupów internetowych.

Zdjęcia 360 pozwolą dokładnie obejrzeć przedmiot przed zakupem i ułatwią Twoim klientom szybkie podjęcie decyzji zakupowej!

hevra-sesje-zdjeciowe
packshoty zdjęcia produktów

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Napisz do nas!

Nie ma tego, czego szukasz?

Sprawdź naszą pełną ofertę