Streaming – webinary i konferencje

Streaming - webinary i konferencje

Streaming to inaczej transmisja na żywo z wydarzeń takich jak webinary, konferencje i eventy. W obecnych czasach popularność transmisji internetowych bardzo wzrosła, ponieważ w związku z pandemią możliwość uczestnictwa w niektórych wydarzeniach masowych została zabroniona. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom, oferujemy kompleksową realizację transmisji online w Internecie, dzięki czemu wiele wydarzeń wciąż może się odbyć bez konieczności wychodzenia z domu.

Realizujemy transmisje na żywo w Warszawie i innych miastach na terenie Polski. Przeprowadzamy streamingi dla branży rozrywkowej, telewizyjnej, medycznej, a także dla organów ochrony prawnej, transmitując konferencje, szkolenia, koncerty i festiwale muzyczne, wydarzenia sportowe oraz kulturalne.

 

hevra streaming

Zastanawiasz się, czy to ma sens?

Dzięki streamingom online społeczeństwo ma możliwość uczestnictwa w wielu wydarzeniach, które są poza ich zasięgiem, na przykład ze względu na dużą odległość.
Streamingi umożliwiają też organizację wydarzeń online w dobie pandemii, kiedy nie ma możliwości, aby ludzie spotykali się tłumnie w jednym miejscu.

Jakie jest zastosowanie streamingu?

Streaming ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dotarcia do szerszej liczby odbiorców, którzy nie mogliby uczestniczyć w wydarzeniu na żywo. Mogą to być ważne wydarzenia sportowe, kulturalne, imprezy muzyczne, posiedzenia władz, wybory, czy też konferencje i webinary, czyli wirtualne szkolenia.

Streaming - jakie są korzyści?

streamingi-konferencje

Obejrzyj nasze streamingi:

Promeo Video x SkyVibe – Drone Showreel

FORTUNA LEGIA – The new blub shirt reveal

Nie ma tego, czego szukasz?

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Napisz do nas!