Relacje z eventów

Relacje z eventów

Relacje video mogą dotyczyć różnego rodzaju wydarzeń – eventów, szkoleń, konferencji, wyjazdów firmowych, koncertów itp.
Relacja z eventu może występować w formie krótkiego klipu ukazującego najważniejsze momenty danego wydarzenia lub pełnej rejestracji całego eventu. Relacja może zostać dodatkowo uzupełniona o komentarze uczestników i organizatorów, wywiady, animacje itp.

 

hevra relacje z eventów

Zastanawiasz się, czy to ma sens?

Dzięki relacji filmowej można oddać niepowtarzalny, unikatowy charakter każdego eventu. Relacja pomaga sprawić, że widz oglądający ją na ekranie poczuje się tak, jakby faktycznie w nim uczestniczył. To pomoże zbudować u odbiorców silne przywiązanie do marki.

Jakie jest zastosowanie filmów - relacji z eventów i wydarzeń?

Relacje eventowe rejestruje się zazwyczaj po to, aby móc później wykorzystać ten materiał w kampaniach reklamowych. Relacje z wydarzeń mają również za zadanie zbliżyć firmę do odbiorcy oraz zbudować pozytywny wizerunek marki. Relacja jest też bardzo fajną pamiątką, którą można wykorzystać podczas eventów firmowych lub w materiałach promocyjnych.

Relacje z wydarzeń są też często umieszczane w mediach społecznościowych i na kanałach streamingowych, jako treści uzupełniające strategię marketingową marki.

 

Relacje filmowe z eventów - jakie są korzyści?

relacje-z-eventów-warszawa_02
relacje-z-eventów-warszawa_03

Obejrzyj nasze relacje filmowe

SEXED.PL
relacja z happeningu wieńczącego akcję Inside Out Project

Royal Concert
backstage zapowiedzi koncertu świątecznego Christmas Time

Nie ma tego, czego szukasz?

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Napisz do nas!