Filmy z drona

Filmy z drona

Filmy z drona są to filmy nagrywane z powietrza. Pozwalają pokazać świat z nowej, ciekawej perspektywy: podczas imprez sportowych, na eventach, na spotkaniach biznesowych i tym podobnych wydarzeniach.
Nagrania z drona to także świetna pamiątka z prywatnych przyjęć, takich jak śluby, wesela czy oświadczyny.
Filmowanie z drona sprawdzi się również w innych sytuacjach: jako rozwiązanie do promocji swojej firmy, materiał video do teledysków i filmów lub materiał wykorzystywany do inspekcji technicznych.

 

 

hevra filmy z drona warszawa

Zastanawiasz się, czy to ma sens?

Filmy z drona to niezwykle interesująca dla widza forma ukazywania rzeczywistości, ponieważ pozwala mu
ujrzeć świat z niedostępnej na co dzień perspektywy.

Jakie jest zastosowanie filmów z drona?

Filmy z drona znajdują zastosowanie w produkcjach reklamowych promujących między innymi firmy, instytucje, hotele, domki i ośrodki wypoczynkowe, regiony i gminy. Są również niezastąpione w nagrywaniu relacji z turniejów, zawodów sportowych i meczy.

Nadają również nowej perspektywy filmom pełnometrażowym i teledyskom muzycznym, a także umożliwiają przeprowadzanie inspekcji budowlanych, ubezpieczeniowych, rolniczych, inspekcji  elektrowni wiatrowych, paneli słonecznych, masztów GSM oraz linii energetycznych. Filmy z drona pozwalają również na wykonanie dokumentacji filmowej dla agencji nieruchomości, dla deweloperów oraz firm budowlanych.

 

 

Filmy z drona - jakie są korzyści?

filmy-z-drona-warszawa
filmy-z-drona-warszawa-02

Obejrzyj nasze nagrania z drona:

Promeo Video x SkyVibe – Drone Showreel

FORTUNA LEGIA – The new blub shirt reveal

Nie ma tego, czego szukasz?

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Napisz do nas!