Projektowanie opakowań

Projektowanie opakowań

Projektowanie opakowań to usługa, która powinna uwzględnić zarówno styl graficzny jak i kształt opakowania, a także materiały użyte do jego produkcji. Każdy produkt wypuszczany na rynek posiada specjalnie zaprojektowane, dedykowane opakowanie.

W procesie zakupów, w szczególności stacjonarnych, klienci sięgają po produkty, które w pierwszej kolejności zwróciły ich uwagę swoim wyglądem – są estetycznie opakowane lub szczególnie wyróżniły się na tle innych.

Opakowanie jest często głównym czynnikiem determinującym wybór danego produktu spośród innych, dlatego dobry projekt opakowania jest tak ważną kwestią.

Projektowanie opakowań obejmuje szerokie spektrum kształtów i użytych materiałów – pudełka kartonowe, plastikowe, torby, butelki, puszki, papier pakowy, opakowania na biżuterię, tuby, foliopaki czy koperty.

hevra projektowanie opakowań

Dzięki naszym projektom opakowanie Twojego produktu wywoła efekt WOW oraz wzbudzi u klienta właśnie takie emocje i skojarzenia, o jakie Ci chodziło!

Rodzaje projektów opakowań

W naszej ofercie posiadamy projektowanie opakowań takich jak:

  • opakowania kosmetyków,
  • pudełka na biżuterię,
  • opakowania produktów spożywczych,
  • opakowania prezentowe,
  • pudełka i torby EKO,
  • opakowania na przedmioty codziennego użytku.

Gotowy do podjęcia współpracy?

Nasze pozostałe usługi

Produkcja filmów reklamowych to nasza specjalność. Skuteczne filmy i animacje z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii.

Projektujemy logo, tworzymy unikalne katalogi firmowe i opracowujemy system identyfikacji wizualnej firmy.

Organizujemy biznesowe sesje zdjęciowe dla firm i robimy zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych.

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Napisz do nas!