Projektowanie logo

Projektowanie logo

Dobrze zaprojektowane logo to niezbędny element dla funkcjonowania każdej marki, dlatego projektowanie logo powinno być jedną z pierwszych czynności poprzedzających wejście Twojej firmy na rynek.

Przemyślane logo gwarantuje rozpoznawalność marki lub produktu i wyróżnia je na tle innych. Logo powinno również wywoływać u odbiorców określone skojarzenia, zgodne z wizerunkiem i obszarem działalności firmy. Projekt logo powinien być więc atrakcyjny i przyciągnąć uwagę widza, jednocześnie oddając charakter dziedziny, której dotyczy.

Tworzymy przemyślane, funkcjonalne znaki firmowe, dostosowane do wizerunku Twojej marki oraz potrzeb grupy docelowej.

hevra logo

Czy wiesz, ze klienci często wybierają produkty na podstawie wartości postrzeganej (branding), a nie rzeczywistej?
Mocny branding oraz dobrze zaprojektowane logo to impuls do wyboru właśnie Twojej marki!

Etapy projektowania logo

Projektowanie logo zawsze rozpoczynamy od rozmowy dotyczącej oczekiwań klienta, poznania misji firmy oraz zdefiniowania grupy docelowej.

Kolejnym etapem jest analiza rynku i konkurencji. Następnie przystępujemy do projektowania logo: pomysły przelewamy z głowy na papier, a następnie do programów graficznych.

Dokonujemy selekcji i spośród wszystkich pomysłów wybieramy i przedstawiamy klientowi te najlepsze. Po wybraniu przez klienta projektu, który najbardziej mu odpowiada dopracowujemy go
i modyfikujemy aż do momentu, w którym uzyskamy w pełni zadowalający efekt.

Gotowy do podjęcia współpracy?

Nasze pozostałe usługi

Produkcja filmów reklamowych to nasza specjalność. Skuteczne filmy i animacje z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii.

Projektujemy logo, tworzymy unikalne katalogi firmowe i opracowujemy system identyfikacji wizualnej firmy.

Organizujemy biznesowe sesje zdjęciowe dla firm i robimy zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych.

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Napisz do nas!