Projektowanie katalogów, prezentacji

Katalogi, broszury reklamowe, prezentacje PowerPoint

Materiały PDF i prezentacje PowerPoint to kreacje graficzne zawierające zazwyczaj treści prezentacyjne, ofertowe lub szkoleniowe. Nie od dziś wiadomo, że teksty opatrzone estetyczną oprawą graficzną są zdecydowanie ciekawsze i lepiej przyswajalne przez odbiorców.

Obecnie coraz więcej firm korzysta z profesjonalnie przygotowanych prezentacji PDF lub PowerPoint w codziennych zadaniach. Multimedialne prezentacje i materiały są świetnym uzupełnieniem wszelkiego rodzaju szkoleń, prezentacji oraz konferencji.

Oprócz treści merytorycznej prezentacje multimedialne mogą zawierać obrazy, zdjęcia, wykresy, pliki dźwiękowe a także materiały video. Tak szerokie spektrum elementów przedstawiających daje naprawdę spore pole do popisu!

hevra prezentacje powerpoint

Zobacz, jakie katalogi stworzyliśmy

Fortador - ozonator Virus Killer
Translog Systems - prezentacja marki
Fortador - oferta specjalna dla klientów flotowych

Wg. badań t-Student, osoby korzystające z atrakcyjnych wizualnie prezentacji wykazały o 20% wyższy współczynnik zapamiętywania informacji, niż osoby korzystające z nieatrakcyjnych prezentacji.

materiały-PDF-i-prezentacje-projekty-warszawa

Projektowanie prezentacji biznesowych

Programy takie jak PowerPoint często oferują gotowe, darmowe szablony prezentacji, jednak możliwości ich edycji są często mocno ograniczone. Jeśli zależy Ci na przejrzystym i ciekawym przedstawieniu Twojego materiału, powierz projektowanie prezentacji w ręce naszego zespołu. Stworzymy dla Ciebie unikalną prezentację zgodną z KV i wizerunkiem Twojej marki. 

Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne często wykorzystywane są w firmach w celu przedstawienia wyników biznesowych, raportów i wizualizacji danych analitycznych.

W obecnych czasach zapotrzebowanie na multimedialne materiały znacząco wzrosło, ponieważ wiele placówek edukacyjnych i biznesowych przestawiło się na tryb pracy zdalnej. Prezentacje multimedialne mogą towarzyszyć nie tylko spotkaniom firmowym online, ale być również uniwersalnym materiałem wykorzystywanym w celach edukacyjnych, na przykład w szkołach czy na uczelniach wyższych.

Tworzymy materiały PDF będące elementem kursów e-Learningowych, prezentacje usług oraz produktów, a także prezentacje konferencyjne i targowe. Z chęcią przygotujemy prezentacje towarzyszące wydarzeniom i imprezom masowym!

Gotowy do podjęcia współpracy?

Nasze pozostałe usługi

Produkcja filmów reklamowych to nasza specjalność. Skuteczne filmy i animacje z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii.

Projektujemy logo, tworzymy unikalne katalogi firmowe i opracowujemy system identyfikacji wizualnej firmy.

Organizujemy biznesowe sesje zdjęciowe dla firm i robimy zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych.

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Napisz do nas!