Ikony i grafiki wektorowe

Ikony i grafiki wektorowe, ilustracje

Ilustracje, ikony i grafiki wektorowe to elementy graficzne, których codziennie widzimy dziesiątki, a nawet setki.

Towarzyszą one treściom tekstowym umieszczanym zarówno w internecie, jak również w książkach, czasopismach, instrukcjach obsługi, na plakatach czy billboardach. Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że zapotrzebowanie na grafiki wektorowe, infografiki, ilustracje i ikony jest naprawdę duże.

hevra ikony grafiki wektorowe ilustracje

Wzbogacenie projektów i tekstów o niepowtarzalne ilustracje znacznie podnosi zainteresowanie odbiorcy! Jeśli tylko zdecydujesz się uzupełnić swojego bloga, stronę internetową czy materiały promocyjne o unikalne, personalizowane grafiki, z pewnością zauważysz, że nareszcie wszystko ze sobą gra.
A to przełoży się na wymierne skutki, które chcesz osiągnąć 🙂

ikony-grafiki-wektorowe-projektowanie

Ikony i infografiki

Ikony, ikonki to proste znaki graficzne o szerokim zastosowaniu.

Ikona może być symbolem używanym do otwierania programu lub aplikacji, może też przedstawiać etapy jakiegoś procesu (na przykład w instrukcji obsługi), prezentować daną funkcję przedmiotu lub korzyść płynącą z jego zakupu. 

Infografika to zazwyczaj ilustracja wektorowa przedstawiająca informacje, dane, lub obszar wiedzy, w możliwie prosty i przystępny dla odbiorcy sposób. Zadaniem infografiki jest przykucie uwagi odbiorcy i umożliwienie mu jak najszybszego przyswojenia zawartych w niej informacji.

Grafiki wektorowe i ilustracje

Grafika wektorowa to rodzaj obrazu cyfrowego, do którego stworzenia używa się odpowiednio opisanych matematycznie elementów, takich jak krzywe, odcinki, wielokąty czy okręgi. Wzory matematyczne określają cechy poszczególnych elementów – współrzędne, grubość, kolor, stopień przezroczystości itp.

Dzięki swoim właściwościom, nieduże wagowo pliki mogą zawierać obrazy o wysokiej rozdzielczości. Grafiki wektorowe mogą być powiększane niemalże w nieskończoność, dzięki czemu nadają się do druku wielkoformatowego oraz ekspozycji na dużych ekranach.

Projektowanie ilustracji wektorowych odbywa się w odpowiednich, przeznaczonych do tego programach graficznych. W razie potrzebny bez problemu można przekształcić grafikę wektorową w grafikę rastrową.

grafiki-wektorowe-ilustracje

Gotowy do podjęcia współpracy?

Nasze pozostałe usługi

Produkcja filmów reklamowych to nasza specjalność. Skuteczne filmy i animacje z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii.

Projektujemy logo, tworzymy unikalne katalogi firmowe i opracowujemy system identyfikacji wizualnej firmy.

Organizujemy biznesowe sesje zdjęciowe dla firm i robimy zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych.

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Napisz do nas!