Banery reklamowe, banery displayowe

Banery reklamowe

Banery reklamowe to inaczej „klikalne” reklamy, prowadzące do konkretnego miejsca w sieci. Obecnie niemalże każda strona internetowa posiada specjalny obszar przeznaczony na tego typu reklamy.

Dobrze zaprojektowany baner reklamowy przyciąga uwagę i skutecznie kieruje odbiorcę na konkretne działanie: może to być na przykład zakup Twojego produktu, rezerwacja terminu danej usługi lub po prostu odwiedzenie Twojej strony internetowej. 

W zależności od treści zawartej na banerze oraz miejsca jego ekspozycji w sieci, możemy dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców. Banery skutecznie wspomagają również internetowe kampanie reklamowe, takie jak Google Ads.

hevra banery reklamowe displayowe

Zobacz niżej, jakie banery zrobiliśmy

Banery statyczne
Banery animowane

Wg. badań przeprowadzonych przez Yahoo, ComScore, Network and Specific Media, świadomość marki wzrosła o 21% w kampaniach wykorzystujących cyfrowe banery displayowe.

Banery displayowe, czyli banery reklamowe online

Pierwsze banery reklamowe pojawiły się w sieci już w 1994 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy wykorzystano obszar na stronie internetowej w celach czysto reklamowych.

Obecnie banery reklamowe są nieodzownym elementem kampanii reklamowych prowadzonych w internecie. Blisko 2 miliony serwisów internetowych umożliwia dzisiaj umieszczenie swojej reklamy na ich łamach. Banery displayowe umożliwiają skuteczne zwrócenie uwagi potencjalnych klientów. na Twój produkt lub usługę. Dobrze zaprojektowany baner displayowy przyciągnie wzrok klienta i zachęci go do kliknięcia.

Ciekawa grafika i chwytliwe hasło reklamowe to atrakcyjna forma wizualna, która zbuduje i wzmocni rozpoznawalność Twojej marki. Obecnie głównym pasmem transmisji banerów online jest sieć reklamowa Google Ads. Tworzymy spójne kampanie wizualne dostosowane do jej wymogów. 

Projektowanie banerów

Aby reklama w internecie była skuteczna,
projektowanie banerów online najlepiej zlecić profesjonalistom. Nasza Agencja Kreatywna pomoże Ci w zaprojektowaniu skutecznych banerów displayowych.

Stworzymy dla Ciebie kreacje banerów online w odpowiednich formatach. W naszej ofercie posiadamy statyczne banery do kampanii reklamowych oraz banery animowane, które z pewnością przyciągną uwagę klientów.

banery-reklamowe-bespoke-mockup

Gotowy do podjęcia współpracy?

Nasze pozostałe usługi

Produkcja filmów reklamowych to nasza specjalność. Skuteczne filmy i animacje z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii.

Projektujemy logo, tworzymy unikalne katalogi firmowe i opracowujemy system identyfikacji wizualnej firmy.

Organizujemy biznesowe sesje zdjęciowe dla firm i robimy zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych.

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz zadać nam pytanie, skontaktuj się z nami. Być może będzie to początek wspaniałej przygody!

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Napisz do nas!